Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines 1 et 2' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 44 m2 v 3. patře, severozápadní orientace. Zkosený obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. 2x balkon. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines 1 et 2, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_595_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 44 m2 v 3. patře, severozápadní orientace. Zkosený obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. 2x balkon. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2018 06:05
Mapa stránek ...