Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines 1 et 2' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 49 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na přistav. Parkování č. 9724. Pozor prosím: maximálně ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines 1 et 2, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_595_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 49 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na přistav. Parkování č. 9724. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.3.2018 19:55
Mapa stránek ...