Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabourg Plage' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2, ve zvýšeném přízemí, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Písčitá pláž 100 m.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabourg Plage, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_450_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2, ve zvýšeném přízemí, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Písčitá pláž 100 m.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 07:23
Mapa stránek ...