Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Christophines' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s rádio a CD. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Sprcha. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wire ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Christophines, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_40_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s rádio a CD. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Sprcha. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 139. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:53
Mapa stránek ...