Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Normandi?res' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 1. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 1 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Normandi?res, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_350_20/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 1. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 1 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.1.2018 19:03
Mapa stránek ...