Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Normandi?res' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře, jihozápadní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Normandi?res, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_350_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře, jihozápadní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:50
Mapa stránek ...