Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Normandi?res' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1x lůžko (90 cm). 1x malý pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Normandi?res, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_350_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1x lůžko (90 cm). 1x malý pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 22:42
Mapa stránek ...