Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Normandi?res' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře, severní orientace. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Normandi?res, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_350_11/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře, severní orientace. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:16
Mapa stránek ...