Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Albertine' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře, jihozápadní orientace. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Parketové podlahy. Balkon 10 m2, terasa 23 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireles ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Albertine, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_342_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře, jihozápadní orientace. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Parketové podlahy. Balkon 10 m2, terasa 23 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 41. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 11:57
Mapa stránek ...