Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Garden' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahrada 60 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Garden, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_341_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahrada 60 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Prosím pozor: klienti musí jít do 1. patra, aby se dostali k budově C. Objekt je blízko školy. WIFI k dispozici od 24.03.2018 do 15.10.2018.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2018 06:07
Mapa stránek ...