Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Pergola' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 8 m2, jižní orientace, zahrada 150 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlási ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Pergola, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_322_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 8 m2, jižní orientace, zahrada 150 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:27
Mapa stránek ...