Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Bizontine' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 445. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič ko ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Bizontine, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_320_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 445. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:55
Mapa stránek ...