Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Medicis' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (134 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Medicis, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_290_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (134 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:51
Mapa stránek ...