Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Medicis' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. I ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Medicis, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_290_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 13. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:56
Mapa stránek ...