Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Olympe' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (120 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosí ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Olympe, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_275_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (120 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.11.2018 13:17
Mapa stránek ...