Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Olympe' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 na 2 podlažích v 2. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Olympe, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_275_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 na 2 podlažích v 2. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 04:51
Mapa stránek ...