Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Cabourg (Francie - Normandie) v rekreačním domě 1807.260.3 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hortensia 1' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Hortensia 1', 3-pokojový dům 46 m2 na 2 podlažích, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna. Zahrada 70 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování u domu. Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hortensia 1, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_260_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Hortensia 1', 3-pokojový dům 46 m2 na 2 podlažích, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna. Zahrada 70 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování u domu. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 11:11
Mapa stránek ...