Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Castel Guillaume' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 26 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Castel Guillaume, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_255_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 26 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 13:39
Mapa stránek ...