Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Front de Mer' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Front de Mer, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_252_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 04:17
Mapa stránek ...