Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fleur Marine' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Garáž č. 15 Bât 10. Pozor prosím: h ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fleur Marine, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_251_21/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Garáž č. 15 Bât 10. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2018 18:58
Mapa stránek ...