Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fleur Marine' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 34 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. 2x balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Poz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fleur Marine, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_251_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 34 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. 2x balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 06:59
Mapa stránek ...