Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Voilerie' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 65 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm), 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), kuchyňským koutem a koupelna/WC. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 35 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 10. Pozor ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Voilerie, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_247_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm), 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), kuchyňským koutem a koupelna/WC. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 35 m2. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 10. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 06:54
Mapa stránek ...