Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Isabelle' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Nádherný výhled na moře. Garáž č. 44. Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Isabelle, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_246_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Nádherný výhled na moře. Garáž č. 44. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2018 18:56
Mapa stránek ...