Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clochetons 1' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (malá trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 17 (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clochetons 1, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_245_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (malá trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 17 (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:47
Mapa stránek ...