Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Normandie Home' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 87 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD, stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. P ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Normandie Home, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_237_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 87 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD, stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Parketové podlahy. 2x balkon 2 m2. Velmi pěkný panoramatický výhled do zahrady a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. Privilegovaný výhled na kasino, zahrady a Grand Hotel.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 04:50
Mapa stránek ...