Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sporting' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 31 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 583. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sporting, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_230_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 31 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 583. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.3.2019 00:00
Mapa stránek ...