Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Caneton' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Caneton, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_225_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:29
Mapa stránek ...