Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Caneton' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Caneton, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_225_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:11
Mapa stránek ...