Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ma Tente' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 65 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, pergola. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Dům do ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ma Tente, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_222_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 65 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, pergola. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Dům dosažitelný vnějšími schody.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 19:08
Mapa stránek ...