Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Line' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 85 m2. Obývací pokoj/jídelna 28 m2 s otevřený krb, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Line, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_221_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 85 m2. Obývací pokoj/jídelna 28 m2 s otevřený krb, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1x lůžko (120 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 22:07
Mapa stránek ...