Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Beaux retours' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, výška stropu 190 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí z ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Beaux retours, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_217_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, výška stropu 190 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 22:21
Mapa stránek ...