Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Goélette / Galion 1 et 2' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích v 4. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), elektrické rolety. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování č. 1 (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 domác ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Goélette / Galion 1 et 2, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_175_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích v 4. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), elektrické rolety. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování č. 1 (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 13:03
Mapa stránek ...