Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Lofts' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby (1 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Lofts, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_165_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm). Sprcha. E-topení. Lehátka (3x). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 7615. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 15:43
Mapa stránek ...