Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos des Dunes' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, západní orientace. Zkosený: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada 75 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Jedná se o byt, ne o chalet, který se nachází v ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos des Dunes, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_160_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, západní orientace. Zkosený: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahrada 75 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Jedná se o byt, ne o chalet, který se nachází v rekreačním zařízení 'Clos des Dunes'. Na zahradě je letní kuchyně s lednicí, dřezem (pouze studená voda).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:43
Mapa stránek ...