Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Cabourg (Francie - Normandie) v apartmánu 1807.159.2 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Côte Fleurie' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 25 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Côte Fleurie, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_159_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 25 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 11:03
Mapa stránek ...