Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Aigrette' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'L'Aigrette', 4-pokojová vila 93 m2. Obývací pokoj/jídelna 31 m2 s otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s TV a rádio. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. 2x terasa, zahrada 460 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahr ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Aigrette, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_158_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'L'Aigrette', 4-pokojová vila 93 m2. Obývací pokoj/jídelna 31 m2 s otevřený krb, TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s TV a rádio. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. 2x terasa, zahrada 460 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:12
Mapa stránek ...