Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hélios' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 108 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), sprcha. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. Terasa 8 m2, krytá, jižní orientace a západní or ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hélios, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_157_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 108 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), sprcha. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. Terasa 8 m2, krytá, jižní orientace a západní orientace, zahrada 300 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:42
Mapa stránek ...