Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Quai sud' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 78 m2 na 3 podlažích, v přízemí, západní orientace. Vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha/WC. E-topení. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Terasa 18 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na p ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Quai sud, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_155_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 78 m2 na 3 podlažích, v přízemí, západní orientace. Vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha/WC. E-topení. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Terasa 18 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:03
Mapa stránek ...