Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Presqu'île' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích, v přízemí, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Sprcha/WC. E-topení. Tera ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Presqu'île, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_132_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích, v přízemí, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, zahradní sezení 37 m2. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1854 (kryté). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:35
Mapa stránek ...