Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Presqu'île' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 66 m2 na 2 podlažích v 5. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Panoramati ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Presqu'île, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_132_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 66 m2 na 2 podlažích v 5. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře, na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1843 (kryté). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:07
Mapa stránek ...