Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Presqu'île' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 69 m2, v přízemí, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x otevřený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Terasa 17 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pra ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Presqu'île, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_132_16/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 69 m2, v přízemí, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x otevřený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Terasa 17 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:04
Mapa stránek ...