Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Jean Prad' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová vila 80 m2. Jídelna. Vstup na verandu. Salón s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na verandu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Jean Prad, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_113_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová vila 80 m2. Jídelna. Vstup na verandu. Salón s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na verandu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 02:24
Mapa stránek ...