Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Prince Albert' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 43 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon 3 m2, balkon 5 m2. Lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Prince Albert, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_108_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 43 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon 3 m2, balkon 5 m2. Lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:48
Mapa stránek ...