Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Neptune' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře, jižní orientace. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna. Balkon 3 m2. Výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Neptune, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_104_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře, jižní orientace. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna. Balkon 3 m2. Výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 07:56
Mapa stránek ...