Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Surcouf' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, severní orientace. Úplně renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2. Lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Parkování č. 1er ? gauche. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Surcouf, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, severní orientace. Úplně renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD a elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2. Lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Parkování č. 1er ? gauche. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 07:30
Mapa stránek ...