Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Du port' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 36 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV, stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 56. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Du port, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV, stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 56. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:28
Mapa stránek ...