Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Cabourg' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Výhled na řeku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Cabourg, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_100_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Výhled na řeku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:35
Mapa stránek ...