Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Cabourg' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích v 3. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Salón s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: hl ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Cabourg, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_100_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích v 3. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Salón s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 02:13
Mapa stránek ...