Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Corniches du Mont Canisy' - Francie (Normandie), Blonville sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon 8 m2, severní orientace a západní orientace. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu, neku ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Corniches du Mont Canisy, Blonville sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1801_170_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon 8 m2, severní orientace a západní orientace. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 22:16
Mapa stránek ...