Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Corniches du Mont Canisy' - Francie (Normandie), Blonville sur mer. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Malý balkon, jižní orientace, velká terasa 13 m2, jižní orientace, zahrada 60 m2. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: n ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Corniches du Mont Canisy, Blonville sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1801_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Malý balkon, jižní orientace, velká terasa 13 m2, jižní orientace, zahrada 60 m2. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 20:07
Mapa stránek ...